Pakiety pobytowe

Motocyklowy Potop

Organizator:
Stena Line mapa
Miejsce:
Gdynia, Eugeniusza Kwiatkowskiego 60
www:
https://www....
Termin Cena
11.05.2018 do 13.05.2018, godz. 19:30
info.pl@stenaline.com
499

Motocyklem na wspólną wyprawę na Północ! Poznaj słynne krajobrazy Skandynawii podczas czterodniowej wycieczki z noclegami na statku i w Szwecji. I samodzielnie, i wspólnie będziemy zwiedzać, bawić się i pokonywać piękne trasy. Musisz tu być!


Wystarczy skuter lub motocykl, aby przeżyć niezwykłą przygodę! Zabierz go z nami statkiem do Szwecji i szykuj się na wspólną zabawę z pozostałymi uczestnikami wyprawy – poznasz ich już na statku podczas zorganizowanego przez nas spotkania. Od rana będziecie zwiedzać Szwecję!


Motocyklowy Potop to wspólna wyprawa jednośladami, która łączy to, co najlepsze w byciu w grupie, z indywidualizmem motocyklisty. Z przygotowanych przez nas tras, swoją wybierasz i pokonujesz sam, w swoim tempie. Zobaczysz krajobrazy szkierowego wybrzeża, pokonasz jeden z najdłuższych mostów w Europie, a wieczorem spotkasz się z resztą motocyklowej gromady na wspólne zwiedzanie miasta i nocleg w pięknym miejscu na Olandii – drugiej największej wyspie Bałtyku.


Przed Tobą dwie noce pełne zabawy na statku Stena Line oraz aż dwa dni na trasach motocyklowych w Szwecji. Podczas rejsów możesz się bawić do białego rana, wypocząć w wygodnej kabinie lub podziwiać morze – po horyzont. Wieczorem podczas powrotu znów się spotkamy i podsumujemy wyjazd. A teraz… czekamy na Ciebie i Twój motocykl. Decyduj się szybko – liczba miejsc ograniczona!


Wyciągaj motocykl i zabierz towarzyszy podróży na motowycieczkę do Szwecji – skorzystaj z wiosennej promocji!

Rejs z 2 noclegami na statku, noclegiem w Szwecji oraz 2 dniami w Szwecji na motocyklu.

Wypłynięcie: 11.05.2018

W cenie od 499 zł na osobę:

● rejs promem;

● transport motocykla lub skutera do Szwecji i z powrotem;

● rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;

● miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (2 noclegi);

● miejsce noclegowe w domku 4 osobowym z łazienką, na kempingu w Szwecji;

● bufet śniadaniowy na statku w dniu 12.05;

● jedna z tras motocyklowych do wyboru (2 dni);

● wspólne grillowanie na campingu (na miejscu zapewnione są kiełbasy, chleb, keczup, musztarda, grille, węgiel, serwetki – do samodzielnej obsługi)

● bufet śniadaniowy na campingu

● ubezpieczenie NNW i KL

Uwaga: każdy uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania zasad ruchu drogowego. Impreza nie jest zorganizowanym przejazdem kolumny motocykli, w związku z czym nie zamykamy dróg dla ruchu ogólnego. Każdy uczestnik odpowiada za siebie.
Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Szukaj oferty - zarezerwuj